Hakkımızda


Ares Turizm Hakkımızda

          Ares Turizm olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda siz değerli müşterilerinize ihtiyacınız olan seyahat imkanlarını sunuyoruz. Memnuniyetiniz odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda konfor ve güvenliğinizi garanti ediyoruz. İstanbul bölgesinde yıllardır verdiğimiz hizmetler kapsamında en çok tercih edilen şirketlerinin arasında yer alıyoruz. Sizleri bulunduğunuz noktalarda güler yüzlü şoförlerimiz karşılıyor, gideceğiniz noktalara güven ve konfor ile ulaşmanızı sağlıyoruz.

          Geniş kullanım alanlarına ihtiyaç duyan müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz Vito transfer ve Sprinter transfer hizmetinin yanı sıra 3 kişiye kadar gerçekleştirecek olduğunuz seyahatlerinizde de E-Class transfer ve S-Class transfer hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özel müşterilerimizin ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan araçlarımız ile VİP Premium yolculuk yapmanızı sağlıyor ve sizlere ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunuyoruz. Son teknoloji ile donatılan araçlarımızda verdiğimiz VİP transfer ile yolculuklarınızı son derece eğlenceli hale getirmenize olanak sağlıyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarının farklı olduğunu çok iyi biliyoruz. Uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor ve size uygun çözümler sunuyoruz.

          VIP transfer hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda en büyük gayemiz; siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Online transfer hizmetimiz sayesinde sizleri belirtmiş olduğunuz gün ve saatte tam olarak bulunduğunuz konumda karşılıyoruz. Bulunacağınız noktada sizleri karşılayan güler yüzlü şoförlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz karşılamanın ardından bagajlarınızı araca kadar taşıyor ve yolculuklarımıza başlıyoruz. Yolculuklarınızın her aşamasında konforunuzdan bir nebze dahi ödün vermemeniz için gece gündüz çalışıyoruz. Son derece nizami giyimleri ile hizmet verdiğimiz şoförlerimizin her birinin bölge trafiği hakkında detaylı bilgilere sahip olması dolayısıyla VİP transfer seyahatlerinizi son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

          Güler yüzü, profesyonel çalışma anlayışı, son model araçları ve uzman çalışanları ile VIP transfer denildiği zaman ilk olarak akla gelen Ares Turizm’i sizler de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz de hemen online rezervasyon yaptırarak Ares Turizm’in ayrıcalıklı dünyasında yerinizi ayırtabilirsiniz. Hizmet politikamız, araçlarımız ve aklınıza takılan her türlü soru için internet sitemiz, telefon numaralarımız veya Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.