Havalimanı - Otel Transferi


Havalimanı Transfer

          Havalimanı transferinde sizlerin layık olduğu hizmeti sunmak ile iftihar ediyoruz. Bu hizmeti sizlerin isteğine göre özel transfer ya da grup transfer şeklinde icra etme şansına sahibiz.

          Sizleri havalimanından ya da arzu ettiğiniz herhangi bir noktadan alarak otelinize transfer etmek için en yüksek kalitedeki hizmeti büyük bir memnuniyet ile sunuyoruz. Konforunuz için her türlü detayın mevcut olduğu araçlarımızı kullanıyor ve en kaliteli Ares Turizm ekibi ile sizlere bu benzersiz hizmeti sunuyoruz.

          Bununla birlikte istemeniz halinde sizlere dönüş yolunda da eşlik etmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanına geliş ve gidişlerinizde kaliteli ve ekonomik transfer hizmetinden yararlanmak adına yapmanız gereken yegâne şey bizler ile iletişime geçmek.

          Uçuşlarınızda herhangi bir değişiklik ya da iptal benzeri bir durum söz konusu ise bizlere bildirmenizi önemle rica ediyoruz. Bu sayede bizler de sizlere daha kaliteli İstanbul transfer hizmeti sunabilmek adına karşılama saatlerimizi yeniden düzenleme fırsatı elde edebiliriz.