Şehiriçi Ve Şehirler Arası Tur


Şehiriçi ve Şehirler arası tur

          Ares Turizm, ülkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektörünün ihtiyaçları karşısında hızla yapılanan turizm taşımacılığı alanındaki İstanbul merkezli faaliyet göstermeye başlayan en genç ve dinamik şirkettir.

          Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

          Özellikle İstanbul’un 72 bölgesinde operasyonel faaliyetlerini daha da genişleterek, sadece bölge transferi ile değil İstanbul şehir içi transferİstanbul otel transferİstanbul fuar ve kongre merkezi transfer hizmetlerini de portföyüne ekleyerek isminden oldukça söz ettirmiştir.

          İnsan Kaynakları hususuna oldukça önem veren şirketimiz sunmuş olduğumuz İstanbul içi tur veya şehirler arası tur hizmetleri kapsamında tercihlerini ; işine hakim, profesyonel, bölgeyi iyi bilen, SRC belgeli çalışma arkadaşları doğrultusunda yapmakta, ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

        Şehiriçi ve Şehirler arası tur hizmeti verdiğimiz araçlarımızın periyodik bakımları sürekli kontrol edilmekte olup araçlarımızda, zorunlu koltuk ve zorunlu mali sorumluluk sigortaları mevcuttur.