Şoförlü Araç Kiralama


Şoförlü araç kiralama

          Şöförlü olarak kiralamak istediğiniz araçlarımızın süresi ve model seçimlerini siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Yoğun geçeceğini düşündüğünüz bir güniçin şöförlü araç kiralama ya da haftanız için şöförlü araç kiralama talebinde bulunabilir, sürekli kullanımı düşünüp aylık şöförlü araç kiralama ya da yıllık şoförlü araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

          Şoförlü araç kiralama yaparak sizin sadece işinize konsantre olmanızı sağlamakla beraber; yoğun trafik, park sorunlarını size yaşatmadan konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlarız.

          İhtiyacınız kadar kiralayın. İşiniz 4 saat veya 10 gün sürsün. Sadece ihtiyacınız olduğu saat kadar ödeme yaparsınız. Bize ihtiyacınızı, kişi sayısını ve gitmek istediğiniz yerleri söyleyin, size en uygun fiyat teklifini hazırlayarak dönüş yapalım. İş seyahati, turistik geziler, düğün organizasyonlarınıza katılacak davetliler veya gelin arabası gibi tüm şöförlü araç ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek profesyonel bir ekibe sahibiz.

          Navigasyon, trafik programları vb. uygulamaları kullanarak size zaman kazandırıyoruz. Gitmek istediğiniz yol üzeri ihtiyaçlarınız için en iyi restoran, kafeler, alışveriş merkezleri veya uğramak istediğiniz diğer yerler konusunu bize bırakın. Şöförlerimiz sizi istediğiniz yere ulaştırırken siz dinlenmenin keyfini çıkarın.