Kapadokya ( Nevşehir )  

₺4,000


Sprinter

Gün : 1 Yetişkin : 13 Bebek : 2

Araç Özellikleri :

₺3,200


Vito

Gün : 1 Yetişkin : 7 Bebek : 2

Araç Özellikleri :


Açıklama

Kapadokya gezginler için Türkiye'de ve dünyada en popüler gezi destinasyonlarından biridir. Kapadokya hakkında ne yazılsa, ne söylense az kalır çünkü Kapadokya turu ile bu bölgeyi görmek, Kapadokya'nın geçmişine bizzat tanık olmak ve Kapadokya'yı tanımak gerekiyor.

Kapadokya nerede diye soranlara söyleyelim: Benzersiz Peri Bacaları oluşumuyla tüm dünyanın en çok ilgi gösterdiği yerler arasında olan Kapadokya nam-ı diğer Cappadocia, başta Nevşehir’in Göreme, Ürgüp ve Avanos bölgeleri olmak üzere geniş bir alana yayılıyor ve insanları büyülemeye devam ediyor.

5000 yıldan uzun ve kendine özgü tarihi ile benzersiz coğrafi güzelliklerin birleşmesiyle unutulmaz bir deneyim sunan Kapadokya, Türkiye’nin en çok turist çeken yerlerinden bir tanesini görebileceğiniz destinasyonlarıyla ve indirimli Kapadokya tur fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Kapadokya'da balon turu yaparak bölgenin tüm güzelliklerine kuşbakışı bir tur yapabilirsiniz. Ürgüp, Avanos, Göreme arasında kalan yaklaşık 25 km'lik alanı yukarıdan izlemeye doyamayacağınız Kapadokya balon turları ile sabahın erken saatlerinde güneşin doğuşunun tadını çıkarırken taş ve mağara evleri, sarı tepeleri, üzüm bağlarını, peri bacalarını ve daha birçok tarihi ve doğal güzelliği de hafızanıza kazırsınız.

Gizlilik Politikası

deneme1


Ödeme Seçenekleri

- Nakit - Havale

Yorum Yaz x

Ortalama  1 / 10

Not : Eklenen yorumlar silinemez veya güncellenemez